EasyLine Тістоміс SL-B7

- Под заказ
- Код: (Склад 40) SL-B7
Отправка с 09 июня 202625 492 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Тістоміс планетарний - це професійний кухонний інструмент, який дозволяє легко і швидко замісити різновиди тіста - дріжджове, бісквітне, пісочне, а також приготувати пюре, майонез, різні соуси та збиті вершки на кухнях ресторанів, у пекарнях та кондитерських.
Корпус виготовлений з нержавіючої сталі, що гарантує довгий термін служби.
Для зручності планетарний тістоміс оснащений функцією регулювання швидкості в діапазоні від 0 до 1000 об/хв, а швидкість планетарного обертання становить 0-302 об/хв, що дозволяє налаштувати роботу приладу під конкретні потреби та вимоги.
Оснащений підйомною траверсою та знімною діжею, тому ви можете її ретельно вимити і зручно розмістити тісто.
Максимальне завантаження:
- При замішуванні тіста: до 1,5 кг
- При збиванні яєць: до 24 шт.
- При збиванні вершків: до 250 мл
В комплекті 3 насадки: крюк, лопатка, вінчик
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EasyLine |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | SL-B7 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | EasyLine |
| Вага (нетто) | 15 кг |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Высота | 550 мм |
| Глубина | 240 мм |
| Об'єм чаші, л | 7 |
| Мощность | 500 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Тістоміси |
| Ширина | 380 мм |
- Цена: 25 492 ₴
