EasyLine Тістоміс SL-B5

- Под заказ
- Код: (Склад 40) SL-B5
Отправка с 09 июня 202622 944 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Планетарний тістоміс - професійний кухонний інструмент, який дозволяє легко і швидко замісити різновиди тіста - дріжджове, бісквітне, пісочне, а також для приготування пюре, майонезу, різних соусів, збитих вершків на кухнях ресторанів, у пекарнях та кондитерських.
Корпус виготовлений з нержавіючої сталі, що гарантує довгий термін служби.
Для зручності планетарний тістоміс оснащений функцією регулювання швидкості в діапазоні від 0-1000 об/хв, а швидкість планетарного обертання 0-302 об/хв, що дозволяє налаштувати роботу приладу під конкретні потреби та вимоги.
Оснащений підйомною траверсою та знімною діжею, тому ви можете її ретельно вимити і зручно розмістити тісто.
Максимальне завантаження:
- При замішуванні тіста: до 0.7 кг
- При збиванні яєць: до 24 шт.
- При збиванні вершків: до 250 мл
В комплекті 3 насадки: крюк, лопатка, вінчик
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EasyLine |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | SL-B5 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | EasyLine |
| Вага (нетто) | 13 кг |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 240 мм |
| Об'єм чаші, л | 5 |
| Мощность | 500 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Тістоміси |
| Ширина | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 22 944 ₴
