EasyLine Тістоміс SEM7

Планетарний тістоміс - це професійний кухонний інструмент, який дозволяє легко і швидко замісити різновиди тіста: дріжджове, бісквітне, пісочне, а також приготувати пюре, майонез, різні соуси та збиті вершки на кухнях ресторанів, у пекарнях та кондитерських.
Модель оснащена запобіжним мікровимикачем на кришці діжі. Корпус виконаний з металу, покритого стійкою до механічних дій фарбою, робочі комплектуючі - з нержавіючої сталі.
Для зручності планетарний тістоміс оснащений функцією регулювання швидкості та цифровим таймером, що дозволяє налаштувати роботу приладу під конкретні потреби та вимоги.
Оснащений підйомною траверсою та знімною діжею, тому ви можете ретельно вимити її і зручно розмістити тісто.
Основні характеристики
- Алюмінієвий корпус
- Регулятор швидкості
- Таймер з цифровою панеллю
- Запобіжний мікровимикач на кришці діжі
В комплекті 3 насадки: крюк, лопатка, вінчик
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EasyLine |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | SEM7 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | EasyLine |
| Вага (нетто) | 9,5 кг |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Высота | 470 мм |
| Глубина | 310 мм |
| Количество скоростей | 1 |
| Об'єм чаші, л | 7 |
| Мощность | 1,2 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Тістоміси |
| Ширина | 380 мм |
- Цена: 28 041 ₴
