EasyLine Слайсер HBS-250

- Под заказ
- Код: (Склад 40) HBS-250
Отправка с 09 июня 202627 531 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Професійний напівавтоматичний слайсер призначений для нарізки ковбас, вяленого мяса та сирів з регулюванням товщини від 0 до 15 мм. Він оснащений лезом діаметром 250 мм, що дозволяє точно і швидко нарізати різні види нарізки. Дуже чутливий регулятор товщини нарізки дозволяє регулювати товщину скибочок під індивідуальні потреби клієнта.
Слайсери Easy Line відрізняються компактною конструкцією і невеликою вагою. Пристрій виготовлений з анодованого алюмінієвого сплаву, стійкого до дії кислот, солей і окислення. Використаний матеріал стійкий до пошкоджень і абсолютно безпечний при контакті з харчовими продуктами. Крім того, анодований алюмінієвий сплав легко чистити.
Основні особливості слайсера включають фіксоване захисне кільце леза для високого рівня безпеки під час роботи. Також пристрій оснащений знімним захисним кожухом леза для зручного очищення та обслуговування. Для збереження гостроти леза слайсер має вбудоване точило з двома точильними каменями.
Основні характеристики:
- Корпус з анодованого алюмінієвого сплаву
- Захисне кільце навколо леза нерухомо закріплене
- Знімний кожух ножа
- Вбудований пристрій для заточки леза з двома точильними каменями
Розміри лотка: 380x250 мм
Хід каретки: 180 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EasyLine |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | HBS-250 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | EasyLine |
| Вага (нетто) | 18 кг |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Высота | 380 мм |
| Длина | 520 мм |
| Діаметр ножа, мм | 250 |
| Мощность | 150 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Слайсери |
| Толщина | 15 мм |
| Ширина | 420 мм |
- Цена: 27 531 ₴
