EasyLine Ручна овочерізка HT-5,5

- Под заказ
- Код: (Склад 40) HT-5,5
Отправка с 09 июня 20269 789 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ручна овочерізка HT-5,5 - це надійний та ефективний інструмент для швидкої та простої нарізки фруктів та овочів. Вона виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі та харчового пластику, що гарантує якість та довговічність використання.
Завдяки 10 лезам овочерізка дозволяє легко нарізати різноманітні фрукти та овочі середньої жорсткості (помідори, броколі, кабачки). Багатофункціональні леза роблять процес нарізки швидким та ефективним.
Товщина нарізки становить 5,5 мм, що робить овочерізку ідеальним інструментом для створення різноманітних текстур та форм у ваших стравах.
- Кількість лез: 10
- Товщина нарізки: 5,5 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EasyLine |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Тип | Овощерезка |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | HT-5,5 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | EasyLine |
| Вага (нетто) | 5 кг |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Высота | 205 мм |
| Глубина | 200 мм |
| Ширина | 450 мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 789 ₴
