EasyLine Прес для гамбургерів HF-130

- Под заказ
- Код: (Склад 40) HF-130
Отправка с 09 июня 20269 688 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Прес для гамбургерів призначений для ручного формування котлет для гамбургерів та інших напівфабрикатів діаметром 130 мм.
Одна з ключових особливостей цього пресу - його ручний принцип роботи, що забезпечує простоту та ефективність використання. Просто помістіть мясну суміш або інгредієнти для котлет у форму, натискайте ручку пресу, і отримуйте ідеально сформовані гамбургери з однаковою товщиною.
Деталі легко розбираються для миття, що робить його відмінним вибором для активного кухаря.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EasyLine |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | HF-130 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | EasyLine |
| Вага (нетто) | 5,2 кг |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Діаметр, ø | 130 мм |
| Тип | Преси для гамбургерів |
| Ширина | 330 мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 688 ₴
