Bartscher Лопатка з силіконовим ребром 1500508

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 1500508
Отправка с 11 июня 20266 243 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Лопатка Bartscher 1500508. Придатна для замішування легкого тіста (наприклад, тісто для пирогів), картопляного пюре. Силіконова кромка відділяє тісто від миски.
Сумісно: K45 Universal 5KSM45EWH
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Алюминий |
| Тип | Лопатка |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 1500508 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 0,3 кг |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Высота | 155 мм |
| Глубина | 35 мм |
| Ширина | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 243 ₴
