Martellato Шоколадний фонтан 5 л

Шоколадний фонтан Martellato 20-4000.
- Чаша з нержавіючої сталі
- Шнек з міцного пластику
- Знімні рівня для кращої очистки
- ніжки налаштовуються по висоті
- Об’єм 5 л
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Martellato |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 20-4000 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Martellato |
| Вид | Кондитерський інвентар |
| Высота | 1000 мм |
| Діаметр, ø | 440 мм |
| Объем, л | 5 |
| Мощность | 450 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Аксесуари кондитерські |
Информация для заказа
- Цена: 109 253 ₴
