Martellato Форма для льодової скульптури MIR08

- В наличии
- Код: (Склад 40) MIR08
26 118 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Форма для льодових скульптур Martellato MIR08. Виготовлено зі спеціального пластику, з додатковим зовнішнім шаром смоли для збільшення еластичності проти розширення льоду.
Розмір скульптури: 580x250x560 ммХарактеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Martellato |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MIR08 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Martellato |
| Вага (нетто) | 8 кг |
| Вид | Допоміжне |
| Высота | 700 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Ширина | 690 мм |
Информация для заказа
- Цена: 26 118 ₴
