Martellato Силіконова форма для випічки SF060

Форма силіконова Martellato SF060. Використовується для тортів, сорбетів, мусів, піци. Виготовлено з 100% безпечного силікону. Можна використовувати в духовці, та шафі шокового охолодження.
- Виготовлено з силікону
- Температура використання -60°C – +230°C
- Проста в очистці
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Martellato |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Силикон |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | SF060 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Martellato |
| Вид | Кондитерський інвентар |
| Высота | 20 мм |
| Длина | 175 мм |
| Ширина | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 654 ₴
