Martellato Силіконова форма для випічки SF009

- Под заказ
- Код: (Склад 40) SF009
Отправка с 08 июня 2026654 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Форма силіконова Martellato SF009. Використовується для тортів, сорбетів, мусів, піци. Виготовлено з 100% безпечного силікону. Можна використовувати в духовці, та шафі шокового охолодження.
- Виготовлено з силікону
- Температура використання -60°C – +230°C
- Проста в очистці
Форма: півсфера
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Martellato |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Силикон |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | SF009 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Martellato |
| Вид | Кондитерський інвентар |
| Высота | 16 мм |
| Длина | 175 мм |
| Ширина | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 654 ₴
