Martellato Набір для формування десертів

Набір Martellato 676905, для формування десертів.
Комплектація: рамка без дна, плаский піднос, гофрований піднос, 2 шпателіХарактеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Martellato |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | CREAM1 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Martellato |
| Вид | Кондитерський інвентар |
| Высота | 50 мм |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 200 ₴
