Martellato Металева рамка

Металева рамка Martellato TL 15. Виготовлено з нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Martellato |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TL15 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Martellato |
| Вид | Кондитерський інвентар |
| Высота | 15 мм |
| Длина | 200 мм |
| Тип | Форми кондитерські |
| Ширина | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 174 ₴
