SPRAYCHOC Micro - машина для розпилення шоколаду
SPRAYCHOC Micro - це машина для розпилення шоколаду, замінника та какао-масла. Завдяки можливості регулювання тиску, кількості шоколаду та кута насадки, вона дозволяє створювати різноманітні декоративні ефекти: оксамит, сніг, гранульований, апельсинова цедра, точки, лінії та інші.
SPRAYCHOC Micro є ідеальним рішенням для розпилення шоколаду на торти, шоколадні форми, праліне, дозволяючи створити привабливий та ідеально оформлений виріб за кілька хвилин.
Характеристики:
- Ємність бака: 2x 1 л
- Робочий тиск: 0.5-3.5 бар
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Производитель | ICB Tecnologie |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 1CHOC2 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | ICB Tecnologie |
| Вага (нетто) | 22 кг |
| Вид | Кондитерський інвентар |
| Высота | 400 мм |
| Глубина | 200 мм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Мощность | 950 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Машини для темперування шоколаду |
| Ширина | 700 мм |
Информация для заказа
- Цена: 254 346 ₴


Отправка с 11 июня 2026