ICB Підігрів для дозаторів Warm&Squeeze two

- Под заказ
- Код: (Склад 40) WS2
Отправка с 10 июня 202635 840 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
WARM&SQUEEZE TWO - пристрій для підігріву диспенсерів
WARM&SQUEEZE TWO - ідеальний пристрій для підігріву диспенсерів з шоколадом, соусами та іншими продуктами, які використовуються для прикраси млинців, морозива та інших десертів. Цей пристрій забезпечує підтримання оптимальної температури продуктів у диспенсері, щоб вони завжди були готові до використання у будь-який момент.
Конструкція з нержавіючої сталі забезпечує надійність та довговічність пристрою.Вбудований аналоговий термостат дозволяє регулювати температуру в межах до 60°C для забезпечення оптимального підігріву продуктів. Суха система нагріву забезпечує рівномірне нагрівання без ризику перегріву або згоряння продуктів.
- Об’єм пляшки: 2x 1 л
- Температурний режим: до 60°C
Пляшкаи об’ємом 2х 1 л входить у комплект, щоб зручно доливати або замінювати продукти.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | WS2 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | ICB Tecnologie |
| Вага (нетто) | 3 кг |
| Вид | Кондитерський інвентар |
| Высота | 180 мм |
| Глубина | 210 мм |
| Объем, л | 2 |
| Мощность | 400 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Машини для темперування шоколаду |
| Ширина | 270 мм |
Информация для заказа
- Цена: 35 840 ₴
