ICB Машинка для розтоплювання шоколаду 13,7L

- Под заказ
- Код: (Склад 40) SC13.7L
Отправка с 10 июня 202644 799 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Машина для плавлення шоколаду
Ця машина призначена для розтоплення та підтримки температури шоколаду. Вона складається з міцної пластикової конструкції зі знімним контейнером і кришкою з нержавіючої сталі, щоб забезпечити швидке та ефективне очищення.
Машина для плавлення шоколаду використовує суху систему для нагрівання контейнера знизу та з боків, щоб забезпечити рівномірну температуру шоколаду.
Температура контролюється за допомогою аналогового термостату та може бути регульована до 50°C.
- Температура: регульована до 50°C
- 1 ємність 13,7 л
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Производитель | ICB Tecnologie |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | SC13.7L |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | ICB Tecnologie |
| Вид | Кондитерський інвентар |
| Высота | 135 мм |
| Глубина | 620 мм |
| Объем, л | 13,7 |
| Мощность | 265 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Машини для темперування шоколаду |
| Ширина | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 44 799 ₴
