ICB Машинка для розтоплення шоколаду Carap Hot One

- Под заказ
- Код: (Склад 40) CP1
Отправка с 10 июня 202656 649 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
CARAPHOT ONE — машина для плавлення шоколаду
CARAPHOT ONE — машина для плавлення шоколаду призначена для розтоплення та підтримки температури шоколаду. Усередині CarapHot One є знімний карапін, куди ви можете заливати шоколад, соуси, глазурі, креми, які можна використовувати для того щоб, занурювати морозиво на паличці, доповнення та декорування морозива, замороженого йогурту тощо.
Особливості апарату для плавлення шоколадну CARAPHOT ONE :
- Висота контейнера 25 см, ідеально підходить для повного занурення продуктів.
- Знімний контейнер з нержавіючої сталі.
- Суха система нагріву, щоб гарантувати однорідну температуру.
- Аналоговий термостат для регулювання температури.
- Можливість елегантно встановити машину на прилавку завдяки монтажному набору.
- Температура: регулюється до 50°C.
1 ємність 7 л.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Пластик |
| Производитель | ICB Tecnologie |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | CP1 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | ICB Tecnologie |
| Вага (нетто) | 10 кг |
| Вид | Кондитерський інвентар |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 310 мм |
| Объем, л | 7 |
| Мощность | 500 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Машини для темперування шоколаду |
| Ширина | 310 мм |
Информация для заказа
- Цена: 56 649 ₴
