Chocotemper Top 11: Інноваційна настільна машина для розтоплення шоколаду
Chocotemper Top 11 - це інноваційна настільна машина для розтоплення шоколаду для покриття кондитерських та хлібобулочних виробів з обємом чаші 11 кг, яка ідеально підходить для використання в пекарнях, кафе, готелях і ресторанах. Вона забезпечує стабільний потік шоколаду.
Машина оснащена сенсорним екраном, що дозволяє повністю контролювати процес темперування шоколаду. Шнековий конвеєр із нержавіючої сталі забезпечує максимальну міцність та ефективність. Chocotemper Top 11 розплавляє шоколад всередині нагрітого резервуара, а охолодження відбувається в гвинті шнека за допомогою холодоагенту.
Настільна темперуюча машина Chocotemper Top 11 оснащена електронною педаллю для дозування правильної кількості шоколаду у форми, режимом очікування, щоб шоколад залишався розплавленим протягом ночі, реверсом напрямок шнека для оптимального спорожнення машини, допоміжним відключенням для правильної зупинки машини для темперування та можливістю зберігати програми для кожного типу шоколаду.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Производитель | ICB Tecnologie |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | CHOCOTOP11 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | ICB Tecnologie |
| Вага (нетто) | 63 кг |
| Вид | Кондитерський інвентар |
| Высота | 720 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Мощность | 1,75 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Машини для темперування шоколаду |
| Ширина | 550 мм |
| Основные атрибуты | |
| Материал | Нержавеющая сталь |
- Цена: 583 262 ₴


Отправка с 10 июня 2026