Chocotemper Top - настільна темперуюча машина для шоколаду
Chocotemper Top - це інноваційна настільна машина для розтоплення шоколаду з обємом чаші 5,5 кг, яка ідеально підходить для покриття кондитерських та хлібобулочних виробів. Вона забезпечує стабільний потік шоколаду, що робить її відмінним вибором для пекарень, кафе, готелів і ресторанів.
Машина оснащена сенсорним екраном, що дозволяє повністю контролювати процес темперування шоколаду. Шнековий конвеєр з нержавіючої сталі забезпечує максимальну міцність та ефективність. Chocotemper Top розплавляє шоколад всередині нагрітого резервуара, а охолодження відбувається в гвинті шнека за допомогою холодоагенту.
Настільна темперуюча машина Chocotemper Top також оснащена:
- Електронною педаллю для дозування правильної кількості шоколаду у форми.
- Режимом очікування, щоб шоколад залишався розплавленим протягом ночі.
- Реверсом напрямку шнека для оптимального спорожнення машини.
- Допоміжним відключенням для правильної зупинки машини для темперування.
- Можливістю зберігати програми для кожного типу шоколаду.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Машини для темперування шоколаду |
| Мощность | 1,1 кВт |
| Глубина | 460 мм |
| Артикул | CHOCOTEMPER TOP 14.1. |
| Бренд | ICB Tecnologie |
| Вид | Кондитерський інвентар |
| Вага (нетто) | 52 кг |
| Підключення тип | 230 В |
| Базова одиниця | шт |
Информация для заказа
- Цена: 493 373 ₴


Отправка с 10 июня 2026