ICB Машина для темперування шоколаду Chocotemper 24 kg

Chocotemper 24: Машина для розтоплення шоколаду
Машина оснащена сенсорним екраном, що дозволяє повністю контролювати процес темперування шоколаду. Шнековий конвеєр із нержавіючої сталі забезпечує максимальну міцність та ефективність.
Темперуюча машина Chocotemper 24 оснащена електронною педаллю для дозування правильної кількості шоколаду у форми, режимом очікування, щоб шоколад залишався розплавленим протягом ночі, реверсом напрямку шнека для оптимального спорожнення машини, допоміжним відключенням для правильної зупинки машини для темперування та можливістю зберігати програми для кожного типу шоколаду.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Производитель | ICB Tecnologie |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | CHOCOTEMPER24 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | ICB Tecnologie |
| Вага (нетто) | 185 кг |
| Вид | Кондитерський інвентар |
| Высота | 1540 мм |
| Глубина | 900 мм |
| Мощность | 3 кВт |
| Підключення тип | 400 В |
| Тип | Машини для темперування шоколаду |
| Ширина | 620 мм |
Информация для заказа
- Цена: 812 752 ₴

Отправка с 10 июня 2026