ICB Машина для темперування шоколаду Chocotemper 12 kg

Chocotemper 12: Машина для темперування шоколаду
Chocotemper 12 - це машина для розтоплення шоколаду для покриття кондитерських та хлібобулочних виробів з обємом чаші 12 кг, яка ідеально підходить для використання в пекарнях, ресторанах, кондитерських цехах. Вона забезпечує стабільний потік шоколаду.
Машина оснащена сенсорним екраном, що дозволяє повністю контролювати процес темперування шоколаду. Шнековий конвеєр із нержавіючої сталі забезпечує максимальну міцність та ефективність.
Темперуюча машина Chocotemper 12 оснащена електронною педаллю для дозування правильної кількості шоколаду у форми, режимом очікування, щоб шоколад залишався розплавленим протягом ночі, реверсом напрямок шнека для оптимального спорожнення машини, допоміжним відключенням для правильної зупинки машини для темперування та можливістю зберігати програми для кожного типу шоколаду.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | CHOCOTEMPER12 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | ICB Tecnologie |
| Вага (нетто) | 159 кг |
| Вид | Кондитерський інвентар |
| Высота | 1540 мм |
| Глубина | 800 мм |
| Мощность | 2,5 кВт |
| Підключення тип | 400 В |
| Тип | Машини для темперування шоколаду |
| Ширина | 520 мм |
- Цена: 687 890 ₴

Отправка с 10 июня 2026