ChocoHot Two: Дозатор для шоколаду з двома дозаторами
ChocoHot Two - це дозатор для шоколаду, що розроблений спеціально для використання в кондитерських, кафе та шоколадних цехах, оснащений двома дозаторами.
ChocoHot Two привертає увагу клієнтів своїм стильним дизайном та може бути використаний для різноманітних цілей, таких як наповнення ріжків морозива та ванночок, наповнення чашок гарячим шоколадним напоєм, а також для створення красивих декорацій та інших кулінарних шедеврів.
ChocoHot Two може бути налаштований і персоналізований завдяки широкому вибору насадок, що дозволяють створювати різноманітні ефекти дозування шоколаду.
Машина оснащена педальним дозатором для точного дозування шоколаду та системою інверсування ходу шнека, що полегшує процес очищення.
- Місткість кожної чаші: 5,5 кг (загальна місткість - 11 кг)
- Можливість вмонтовування в прилавок
- Насадки придбаються окремо
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | CHOCOHOTTWO |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | ICB Tecnologie |
| Вага (нетто) | 65 кг |
| Вид | Кондитерський інвентар |
| Высота | 820 мм |
| Глубина | 460 мм |
| Мощность | 1,9 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Машини для темперування шоколаду |
| Ширина | 740 мм |
Информация для заказа
- Цена: 700 319 ₴


Отправка с 10 июня 2026