ChocoHot One: Дозатор для шоколаду
ChocoHot One - це дозатор для шоколаду, розроблений спеціально для використання в кондитерських, кафе та шоколадних цехах.
ChocoHot One привертає увагу клієнтів своїм стильним дизайном та може бути використаний для різноманітних цілей, таких як наповнення ріжків морозива та ванночок, наповнення чашок гарячим шоколадним напоєм, а також для створення красивих декорацій та інших кулінарних шедеврів.
ChocoHot One може бути налаштований і персоналізований завдяки широкому вибору насадок, що дозволяють створювати різноманітні ефекти дозування шоколаду.
Машина оснащена надійною опорою з нержавіючої сталі, педальним дозатором для точного дозування шоколаду та системою інверсування ходу шнека, що полегшує процес очищення.
- Місткість чаші: 5,5 кг
- Можливість вмонтовування в прилавок
- Насадки придбаються окремо
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Производитель | ICB Tecnologie |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | CHOCOHOT |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | ICB Tecnologie |
| Вага (нетто) | 35 кг |
| Вид | Кондитерський інвентар |
| Высота | 820 мм |
| Глубина | 460 мм |
| Мощность | 950 Вт |
| Підключення тип | 220В |
| Тип | Машини для темперування шоколаду |
| Ширина | 390 мм |
| Основные атрибуты | |
| Материал | Нержавеющая сталь |
Информация для заказа
- Цена: 357 240 ₴


Отправка с 10 июня 2026