Rational Перфарована ємкість із нержавіючої сталі 1/1 GN з відкидними ручка h 90 мм

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 6016.1195
Отправка с 08 июня 20265 665 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ємкість Rational 1/1 GN h 90 мм із нержавіючої сталі з відкидними ручками. Товщина матеріалу контейнерів Rational перевищує стандартну майже на 33%. Ця особливість гарантує максимальну стабільність, навіть при великих об’ємах заповнення, а також тривалий строк служби та зручність у користуванні, оскільки краї не гострі.
Глибина: 90 ммХарактеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Rational |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 6016.1195 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Rational |
| Вид | Кухонний інвентар |
| Глубина | 90 мм |
| Длина | 530 мм |
| Розмір деко, мм | GN 1/1 |
| Тип | Гастроємкості |
| Ширина | 325 мм |
| Параметры противней и гастроемкостей | |
| Материал | Нержавеющая сталь |
Информация для заказа
- Цена: 5 665 ₴
