Rational Ємкість із нержавіючої сталі 1/2 GN h 20 мм

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 6013.1202
Отправка с 09 июня 20261 271 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ємкість Rational 1/2 GN h 20 мм із нержавіючої сталі. Товщина матеріалу контейнерів Rational перевищує стандартну майже на 33%. Ця особливість гарантує максимальну стабільність, навіть при великих об’ємах заповнення, а також тривалий строк служби та зручність у користуванні, оскільки краї не гострі.
Глибина: 20 ммХарактеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Rational |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 6013.1202 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Rational |
| Вид | Кухонний інвентар |
| Глубина | 20 мм |
| Длина | 325 мм |
| Розмір деко, мм | GN 1/2 |
| Тип | Гастроємкості |
| Ширина | 265 мм |
| Параметры противней и гастроемкостей | |
| Материал | Нержавеющая сталь |
Информация для заказа
- Цена: 1 271 ₴
