Rational Ємкість з гранітною емаллю 2/1 GN h 20 мм

- В наличии
- Код: (Склад 40) 6014.2102
10 115 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Контейнер з гранітною емаллю Rational 2/1 GN h 20 мм чудово підходить для приготування відкритих пирогів, виробів зі здобного тіста та піци. Відмінна теплопровідність гарантує рівномірне підрум’янювання також з нижнього боку випічки. Контейнер має повністю сформовані кути, отже, кутові шматочки зберігатимуть форму.
Глибина: 20 ммХарактеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Rational |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 6014.2102 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Rational |
| Вид | Кухонний інвентар |
| Глубина | 20 мм |
| Длина | 650 мм |
| Материал | Гранітна емаль |
| Розмір деко, мм | GN 2/1 |
| Тип | Гастроємкості |
| Ширина | 530 мм |
Информация для заказа
- Цена: 10 115 ₴
