Martellato Пластикове деко h19 мм

Деко Martellato VASSOIOAMO. Створено для зберігання та захисту ваших творінь.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Martellato |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | VASSOIOAMO |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Martellato |
| Вид | Кухонний інвентар |
| Высота | 19 мм |
| Глубина | 397 мм |
| Тип | Деко |
| Ширина | 176 мм |
Информация для заказа
- Цена: 411 ₴
