Martellato Пластикове деко h18 мм

Деко Martellato VASSOIOAMI. Створено для зберігання та захисту ваших творінь.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Martellato |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | VASSOIOAMI |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Martellato |
| Вид | Кухонний інвентар |
| Высота | 18 мм |
| Глубина | 396 мм |
| Тип | Деко |
| Ширина | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 411 ₴
