Claveles Камінь для заточування 1000/3000

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 09416
Отправка с 10 июня 20262 306 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Камінь для заточування 3 Claveles 1000/3000. Двосторонній водяний камінь для заточування з нековзаючою підставкою.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Испания |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 09416 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Claveles |
| Вид | Кухонний інвентар |
| Высота | 28 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Тип | Камінь для заточування |
| Ширина | 180 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 306 ₴
