Bartscher Сковорідка BOK W360R

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 105981
Отправка с 11 июня 20269 480 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сковорідка ВОК Bartscher W360R. Сумісно з індукційною плитою Bartscher IW 35.
Сковорода -вок Bartscher обємом 6 літрів - це зручна ємність, яка дозволяє швидко приготувати їжу декількома різними способами: смаження, тушкування, приготування на пару. Блюдо особливо корисно при приготуванні азіатських страв.
Сковорода вок виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі , завдяки чому її легко підтримувати в чистоті та вона стійка до механічних пошкоджень. Використана нержавіюча сталь абсолютно безпечна для харчових продуктів.
Для зручності використання сковорода оснащена 2 зручними ручками, що не нагріваються.
У комплекті:
- Сковорода,
- Кришка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 105981 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 2,85 кг |
| Вид | Кухонний інвентар |
| Высота | 110 мм |
| Глубина | 360 мм |
| Діаметр, ø | 360 мм |
| Объем, л | 6 |
| Тип | Сковороди |
| Ширина | 640 мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 480 ₴
