Bartscher Деко для гриля 5300

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 106576
Отправка с 11 июня 202611 445 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Деко Bartscher 5300, для гриля.
- Виготовлено з литого алюмінію
- Жолоб для соку
- Діаметр перфорації 3 мм
- Борти з 4 сторін
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 106576 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 2,8 кг |
| Вид | Кухонний інвентар |
| Высота | 15 мм |
| Глубина | 325 мм |
| Материал | Алюміній литий |
| Розмір деко, мм | GN 1/1 |
| Тип | (Протвені) Деко |
| Ширина | 530 мм |
Информация для заказа
- Цена: 11 445 ₴
