Rational Рамa з напрямними Tип 201

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 60.21.054
Отправка с 08 июня 2026103 067 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Рама з напрямними Rational Tип 201 з високоякісної іржостійкої сталі відповідає найвищим вимогам якості та оптимально підходить до апаратів. Невелика висота рівня завантаження дозволяє швидко та ергономічно виконувати завантаження та розвантаження. Зручне транспортування страв забезпечується завдяки особливо великим, малошумним та гігієнічним тандемним колесам (CNS).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Rational |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 60.21.054 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Rational |
| Вид | Пароконвекційні печі |
| Высота | 1718 мм |
| Глубина | 809 мм |
| Ширина | 522 мм |
| Основные | |
| Количество уровней | 20 |
| Параметры противней и гастроемкостей | |
| Материал | Нержавеющая сталь |
Информация для заказа
- Цена: 103 067 ₴
