Надійний помічник на професійній кухніНа площі менше 1 м² пароконвекційна піч Rational SCC61 дозволяє готувати на грилі, смажити, пекти, готувати на пару, тушкувати, бланшувати або пасерувати. Приготування страв залишається на високому рівні незалежно від того, готуєте ви м’ясо, рибу, птицю, овочі, страви з яєць, випічку чи десерти, тридцять або декілька тисяч страв.Апарат допоможе максимально розвантажити ваш персонал на кухні: він готує швидко, простий в обслуговуванні, гарантує задану якість страв й при цьому економить гроші, час та енергію. Він бере на себе завдання контролю за процесом приготування. Температура, вологість та час приготування регулюється автоматично. Апарат контролює ступінь готовності та звільняє вас від необхідності перевертання продуктів при швидкому обсмажені.Переваги пароконвектомату Rational SCC61:
Напруга мережі: 400 В
Потужність: 11 кВт
Тип пароутворення: Бойлерний
- Постійно висока якість страв
- Простий в обслуговуванні
- Мінімальні поточні витрати
- Не потребує контролю
- Одночасне приготування різних страв
- Автоматична очистка та видалення накипу
Це перший і на даний час єдиний апарат в світі, який має справжній інтелект. Він здійснив революцію на професійній кухні. Тепер вам не знадобиться налаштовувати та постійно регулювати температуру, вологість або швидкість вентилятора. Ви просто задаєте бажаний результат та отримуєте ідеальну страву незалежно від того, хто керує апаратом.
Тип: ЕлектричнийНапруга мережі: 400 В
Потужність: 11 кВт
Тип пароутворення: Бойлерний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Количество уровней | 6 |
| Производитель | Rational |
| Параметры противней и гастроемкостей | |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | B618100.01 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Rational |
| Вага (нетто) | 110 кг |
| Вид | Пароконвекційні печі |
| Высота | 782 мм |
| Глубина | 776 мм |
| Мощность | 11 кВт |
| Призначення печей | Гастрономічні |
| Підключення тип | 400 В |
| Розмір деко, мм | GN 1/1 |
| Тип | Пароконвекційні печі |
| Ширина | 847 мм |
Информация для заказа
- Цена: 536 149 ₴


Отправка с 10 июня 2026