Пароконвекційна піч CombiMaster 6-1/1 - це високоефективний пароконвектомат, який ідеально поєднує в собі економічність та контроль енергії.
Основні характеристики CombiMaster 6-1/1:
6 рівнів GN1/1
Можливість досягти максимальної температури 300°C
Термозонд з 1 точкою вимірювання
Переваги CombiMaster 6-1/1:
Продуктивність. Завдяки сприятливій системі вимірювання та регулюванню мікроклімату у робочій камері, прилад забезпечує оптимальні умови для готування різноманітних страв.
Унікальна функціональність. Дозволяє готувати складні страви швидко та ефективно.
Різноманітність кулінарних можливостей. Ідеально підходить для обсмажування продуктів, приготування гратену, грилювання, а також для використання в різних кулінарних процесах, таких як смаження, запікання, тушкування, готування на пару, томлення та варіння.
Збільшена продуктивність. Дозволяє збільшити обсяг завантаження на 30%, забезпечуючи високу якість готових страв.
Просте користування. Поворотна ручка для вибору функцій робить його простим і доступним у використанні в будь-яких умовах на кухні.
CombiMaster 6-1/1 - це ідеальний вибір для професійних кухарів, надаючи їм широкі можливості приготування та підвищуючи продуктивність на кухні.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Количество уровней | 6 |
| Производитель | Rational |
| Параметры противней и гастроемкостей | |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | B611100.01.202 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Rational |
| Вага (нетто) | 99 кг |
| Вид | Пароконвекційні печі |
| Высота | 782 мм |
| Глубина | 776 мм |
| Картинки | 6941779 |
| Мощность | 11 кВт |
| Підключення тип | 400 В |
| Розмір деко, мм | GN 1/1 |
| Тип | Пароконвекційні печі |
| Ширина | 847 мм |
- Цена: 366 952 ₴


Отправка с 11 июня 2026