Rational Навісна рама з напрямляючими Пекар 60.21.222

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 60.21.222
Отправка с 11 июня 2026147 000 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Рама з напрямними Rational Пекар з високоякісної нержавіючої сталі відповідає найвищим вимогам якості та оптимально підходить до апаратів. Невелика висота рівня завантаження дозволяє швидко та ергономічно виконувати завантаження та розвантаження. Зручне транспортування страв забезпечується завдяки особливо великим, малошумним та гігієнічним тандемним колесам (CNS).
Сумісно з Тип 201
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Rational |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 60.21.222 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Rational |
| Вид | Пароконвекційні печі |
| Высота | 1718 мм |
| Глубина | 809 мм |
| Розмір деко, мм | 400х600 |
| Тип | Аксесуари та комплектуючі до пароконвекційних печей |
| Ширина | 522 мм |
| Основные | |
| Количество уровней | 16 |
| Параметры противней и гастроемкостей | |
| Материал | Нержавеющая сталь |
Информация для заказа
- Цена: 147 000 ₴
