Конвекційні печі використовуються для різноманітних завдань у галузі приготування їжі. Основні переваги конвекційних печей полягають в тому, що вони використовують принцип конвекції - циркуляцію гарячого повітря, щоб рівномірно прогрівати та готувати їжу. FB5-S-Smart працює в режимах конвекції та пароконвекції. Максимальна температура нагрівання робочої зони до 260°С. Є функція попереднього нагріву.
Конвекційна піч FB5-S-Smart ідеально підходить для випікання хлібобулочних та кондитерських виробів, підігріву готових страв, а також виготовлення широкого асортименту харчової продукції.
Робоча камера має 5 рівнів 600 х 400 мм, відстань між рівнями – 90 мм.
Інтелектуальна панель керування.
Керування процесом приготування здійснюється за допомогою сенсорної панелі.
Піч має широкі можливості програмування – доступні записи до 99 рецептів по 6 етапів. На кожному етапі випічки можна запрограмувати 6 різних параметрів:
- Температура попереднього нагріву.
- Швидкість вентилятора (10 рівнів).
- Час випікання.
- Температура випікання.
- Інтенсивність пари.
- Заслонка димоходу з двигуном.
Порт USB.
У цю модель печі інтегрований USB-розєм для збирання та виведення сервісних даних, а також модуль LAN для відстеження параметрів роботи печі зі смартфона або ПК та завантаження/вивантаження рецептів.
Кращий контроль повітряного потоку.
Виріб обладнаний вентиляторами з 10 швидкостями обертання та можливістю реверсу, що забезпечує оптимальні умови для випікання всіх видів виробів - можливість керування надзвичайно важлива при роботі з делікатними та вимогливими кондитерськими виробами.
Функція таймера для ввімкнення духовки.
Для зручності використання всі показники процесу виготовлення відображаються на вбудованому дисплеї.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fines |
| Страна производитель | Словения |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 100-601 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Fines |
| Вид | Пароконвекційні печі |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 840 мм |
| Мощность | 11,9 кВт |
| Ширина | 980 мм |
- Цена: 456 552 ₴


Отправка с 08 июня 2026