Bartscher Конвекційна піч AT400 105780

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 105780
Отправка с 09 июня 2026117 924 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Конвекційні печі використовуються для різноманітних завдань у галузі приготування їжі. Основні переваги конвекційних печей полягають в тому, що вони використовують принцип конвекції - циркуляцію гарячого повітря, щоб рівномірно прогрівати та готувати їжу. Піч конвекційна AT400 - для гриля, випікання та смаження.
Температура в печі регулюється в діапазоні від 50 до 300°C, надаючи повний контроль над процесом готування. Завдяки короткому часу нагріву (12 хвилини до 150°C) та можливості встановлення таймера від 0 до 180 хвилин, конвекційна піч дозволяє ефективно та точно готувати ваші страви.
Конвекційна піч Bartscher AT400 ідеально підходить для випічки з листкового тіста (круасани, слойки пироги та інше), розігріву заморожених продуктів, приготування різноманітних гастрономічних страв, таких як мясо, риба, овочі. Піч конвекційна ідеально використовується як професійне обладнання на кухнях ресторанів, в пекарнях та кондитерських.
Особливості конвекційної печі AT400:
- Механічне регулювання температури.
- Підсвітка робочої камери.
- Подвійне засклення дверцят.
- Знімні направляючі.
- Звуковий сигнал закінчення часу.
- Реверсивний двигун.
- Циркуляція повітря.
- Парування.
Комплектація: перфорований лист (1 шт), деко 400x600 (2 шт).
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Bartscher |
| Количество уровней | 4 |
| Параметры противней и гастроемкостей | |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 105780 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 65 кг |
| Вид | Пароконвекційні печі |
| Высота | 570 мм |
| Глубина | 800 мм |
| Мощность | 6,4 кВт |
| Підключення тип | 400 В |
| Розмір деко, мм | 400х600 |
| Тип | Конвекційні печі |
| Ширина | 835 мм |
- Цена: 117 924 ₴
