Bartscher Конвекційна піч A120880

- Под заказ
- Код: (Склад 40) A120880
Отправка с 09 июня 202631 563 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Конвекційні печі використовуються для різноманітних завдань у галузі приготування їжі. Основні переваги конвекційних печей полягають в тому, що вони використовують принцип конвекції - циркуляцію гарячого повітря, щоб рівномірно прогрівати та готувати їжу.
Температура в печі регулюється в діапазоні від 50 до 250°C, надаючи повний контроль над процесом готування. Завдяки короткому часу нагріву (6 хвилини до 160°C) та можливості встановлення таймера від 0 до 120 хвилин, конвекційна піч дозволяє ефективно та точно готувати ваші страви.
Конвекційна піч Bartscher ідеально підходить для випічки з листкового тіста (круасани, слойки пироги та інше), розігріву заморожених продуктів, приготування різноманітних гастрономічних страв, таких як мясо, риба, овочі.
Піч конвекційна ідеально використовується як професійне обладнання на кухнях ресторанів, в пекарнях та кондитерських.
Особливості конвекційної печі:
- Механічне регулювання температури.
- Подвійне засклення дверцят.
- Знімні направляючі.
- Звуковий сигнал закінчення часу.
- Циркуляція повітря.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Параметры противней и гастроемкостей | |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | A120880 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 17,5 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 320 мм |
| Глубина | 530 мм |
| Мощность | 2,5 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Конвекційні печі |
| Ширина | 495 мм |
- Цена: 31 563 ₴
