Sirman Гриль SALAMANDRA MOBILE PRO 1/1G

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 30142502
Отправка с 08 июня 2026114 166 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
SIRMAN SALAMANDRA MOBILE - це професійна саламандра з рухомим нагрівальним елементом, який дозволяє вибрати висоту відповідно до поточних потреб користувача. Ідеально підходить для розморожування, підсмажування, запікання або розігрівання. Завдяки компактним розмірам він поміститься навіть у фуд-траках.
Переваги Salamandra PRO Mobile 1/1G:
- Продумана конструкція з нержавіючої сталі: забезпечує довговічність, гігієнічність і легкість очищення.
- Регульована висота нагрівального модуля (30-240 мм): регулюйте відстань між посудом і нагрівальними елементами для досягнення оптимальних результатів.
- Легко знімний піддон для крихт: швидке та безпроблемне очищення пристрою.
- Гриль з оцинкованої сталі та нагрівальні елементи, захищені від ураження електричним струмом: безпека використання на найвищому рівні.
- Вентиляційні отвори: забезпечують належну вентиляцію всередині камери під час роботи пристрою.
- Електронний термостат: точний контроль температури нагріву.
Особливості Salamandra PRO Mobile 1/1G:
- Ідеально підходить для розігріву різноманітних страв: від сендвічів і піци до гамбургерів і овочів.
- Велика робоча камера (585 х 350 мм): достатньо місця для розігріву посуду різного розміру.
- Мобільна конструкція: пристрій має колеса, що полегшує його переміщення по кухні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sirman |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 30142502 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Sirman |
| Вага (нетто) | 56 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 510 мм |
| Глубина | 545 мм |
| Мощность | 3,4 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Грилі |
| Тип грилю | Грилі Саламандра |
| Ширина | 600 мм |
Информация для заказа
- Цена: 114 166 ₴
