Максимальна універсальність та зручність - ось головні переваги цієї електричної поверхні для смаження. З цією електричною поверхнею для смаження ви отримуєте широкий спектр можливостей для готування страв. Комбінована поверхня з гладкою та ребристою зонами дозволяє одночасно смажити мясо, ковбасу, рибу і приготувати смачні тости.
Ключові особливості:
- Універсальна поверхня готування: Комбінація гладкої та ребристої зон готування дозволяє ефективно смажити різні види їжі одночасно, забезпечуючи різноманіття у вашому меню.
- Просте регулювання температури: Дві зони нагріву можуть бути окремо налаштовані за допомогою ергономічних ручок. Регулюйте температуру від 50 до 300 °C зручно та точно.
- Мінімальне використання жиру: З цією поверхнею ви зможете приготувати їжу за дуже короткий час, додаючи мінімальну кількість жиру.
- Зручне очищення: Відпрацьоване масло збирається за допомогою зливного отвору, що спрощує процес очищення та зберігання.
- Гнучке розташування: Поверхня розміщується на відкритій знизу нейтральній тумбі. Також, за бажанням, можна замовити дверцята для тумби, щоб забезпечити більш організований вигляд вашої кухні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Чехия |
| Производитель | RM Gastro |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 117110100 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | RM Gastro |
| Вага (нетто) | 88,5 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 900 мм |
| Глубина | 730 мм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Мощность | 9 кВт |
| Підключення тип | 400 В |
| Форма поверхні | Змішана |
| Ширина | 800 мм |
| Основные атрибуты | |
| Тип | Электрическая |
Информация для заказа
- Цена: 158 965 ₴


Отправка с 08 июня 2026