RM Gastro Поверхня для смаження FTH 740 E

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 117110096
Отправка с 08 июня 2026106 363 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Поверхня для смаження RM Gastro FTH 740 E електрична, з гладкою поверхнею. Розташовується окремо. Опціонально може бути з дверима або без. Поверхня виконана з нержавіючої сталі товщиною 12 мм. Модель оснащена зварним бортиком.
Підключення: 3 фази 400 ВВага брутто: 57.5 кг
Габарити брутто: 440x800x1080 мм
Температурний режим: 50-300°C
Розмір поверхні: 370x560 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Чехия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 117110096 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | RM Gastro |
| Вага (нетто) | 50,9 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 900 мм |
| Глубина | 730 мм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Мощность | 4,5 кВт |
| Підключення тип | 400 В |
| Тип | Поверхні для смаження |
| Форма поверхні | Гладка |
| Ширина | 400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 106 363 ₴
