RM Gastro Поверхня для смаження FTH 704 E

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 117110095
Отправка с 08 июня 202686 132 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Максимальна універсальність та зручність - ось головні переваги цієї електричної поверхні для смаження. Електрична поверхня для смаження FTH 704 E - це ідеальний варіант для тих, хто цінує швидкість та зручність. З гладкою поверхнею для смаження ви можете приготувати їжу за дуже короткий час, зберігаючи максимальний смак і харчові властивості.
Ключові особливості:
- Ефективне готування: Завдяки гладкій поверхні для смаження, електрична плита дозволяє приготувати їжу швидко та ефективно, зберігаючи всю смакову насиченість без додаткового жиру.
- Просте регулювання: Одна зона нагріву регулюється за допомогою ергономічної ручки, що забезпечує зручний і точний контроль температури. Температуру можна легко налаштувати від 50 до 300 °C, обираючи оптимальний режим готування для кожного виду страви.
- Мінімальне використання жиру: За допомогою цієї електричної поверхні ви можете приготувати їжу за дуже короткий час, додаючи мінімальну кількість жиру.
- Просте очищення: Зберігайте свою кухню в порядку завдяки зливному отвору, через який відпрацьоване масло потрапляє в збірну ємність. Це робить процес очищення після приготування дуже простим та швидким.
- Універсальне розташування: Поверхня може бути використана як для настільного застосування, так і для встановлення у "мостовій" системі, що дозволяє вам максимально використовувати простір вашої кухні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Чехия |
| Производитель | RM Gastro |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 117110095 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | RM Gastro |
| Вага (нетто) | 40 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 730 мм |
| Мощность | 4,5 кВт |
| Підключення тип | 400 В |
| Тип | Поверхні для смаження |
| Форма поверхні | Гладка |
| Ширина | 400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 86 132 ₴
