RM Gastro Плита ST 780 G

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 117260582
Отправка с 10 июня 2026135 844 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Газова плита ST 780 G оснащена 1 конфоркою з чавуну. Плита виготовлена з нержавіючої сталі, що робить її стійкою до механічних пошкоджень і легкою у догляді.
У складі плити розміщений 1 пальник потужністю 10,8 кВт, що забезпечує швидке та ефективне приготування будь-яких страв.
Додатковою корисною функцією цієї газової плити є можливість шліфування полумя. Це означає, що користувач може регулювати інтенсивність полумя з великою точністю, щоб досягти оптимальної температури для різних видів приготування.
Функція шліфування полумя дозволяє забезпечити рівномірне розподілення тепла по всій поверхні посуду, що є важливим для досягнення кращих результатів при готуванні.
Плита розміщується на відкритій знизу нейтральній тумбі, до якої за бажанням можна замовити дверцята.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | RM Gastro |
| Страна производитель | Чехия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 117260582 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | RM Gastro |
| Вага (нетто) | 99 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 900 мм |
| Глубина | 730 мм |
| Мощность | 10,8 кВт |
| Підключення тип | газ |
| Тип | Плити |
| Ширина | 800 мм |
- Цена: 135 844 ₴
