Плита RM Gastro SPS 7120A G газова для обслуговування в приміщенні кухні. Розташовується окремо. Латунні конфорки з унікальним розсікачем полум’я (5x8.5 кВт + 1x4 кВт). Знімна верхня плита для простого обслуговування.Опціонально може бути з дверима або без.
Вага брутто: 119 кгГабарити брутто: 1260x820x1080 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Чехия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 117260515 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | RM Gastro |
| Вага (нетто) | 102,7 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 900 мм |
| Глубина | 730 мм |
| Кількість комфорок | 6 |
| Мощность | 42 кВт |
| Підключення тип | газ |
| Тип | Плити |
| Ширина | 1200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 239 317 ₴


Отправка с 08 июня 2026