RM Gastro Плита SPS 704 G

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 117260100
Отправка с 09 июня 202682 663 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Газова плита SPS 704 G оснащена 2 конфорками з латуні. Плита виготовлена з нержавіючої сталі, що робить її стійкою до механічних пошкоджень і легкою у догляді.
У складі плити розміщені два пальники: один потужністю 4 кВт, а інший - 8,5 кВт, що забезпечує швидке та ефективне приготування будь-яких страв.
Чавунні решітки на пальниках дозволяють безпечно розміщувати великі посудини на плиті, забезпечуючи стабільність та комфорт під час приготування.
Плита газова для настільного застосування або застосування у «мостовій» системі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Чехия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Производитель | SPS |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 117260100 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | RM Gastro |
| Вага (нетто) | 26,7 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 730 мм |
| Кількість комфорок | 2 |
| Мощность | 12,5 кВт |
| Підключення тип | газ |
| Тип | Плити |
| Ширина | 400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 82 663 ₴
