Електрична плита SPLT 7120/21 E оснащена 6 чавунними конфорками. Плита виготовлена з нержавіючої сталі, що робить її стійкою до механічних пошкоджень і легкою у догляді.
Розмір конфорки 300х300 мм та потужність 6х 3 кВт, що дозволяє швидко і рівномірно нагрівати посуд з будь-яким обємом.
Вбудований внутрішній термозахист від перегріву гарантує безпеку використання, запобігаючи можливість пошкодження плити в разі надмірного нагрівання.
Плита також має електричну духову шафу GN 2/1 зі статичною теплообробкою та бокову нейтральну шафу, розширюючи її функціональні можливості.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Чехия |
| Производитель | RM Gastro |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 117260765 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | RM Gastro |
| Вага (нетто) | 300 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 900 мм |
| Глубина | 730 мм |
| Кількість комфорок | 6 |
| Мощность | 24,3 кВт |
| Підключення тип | 400 В |
| Розмір деко, мм | GN 2/1 |
| Тип | Плити |
| Ширина | 1200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 401 752 ₴


Отправка с 10 июня 2026