Електрична плита SPL 7120 E оснащена 6 чавунними конфорками. Плита виготовлена з нержавіючої сталі, що робить її стійкою до механічних пошкоджень і легкою у догляді.
Кожна конфорка має розмір 300 мм х 300 мм та потужність 3 кВт, що дозволяє швидко і рівномірно нагрівати посуд будь-якого обєму.
Вбудований внутрішній термозахист від перегріву гарантує безпеку використання, запобігаючи можливість пошкодження плити в разі надмірного нагрівання.
Плита розміщується на відкритій знизу нейтральній тумбі, до якої за бажанням можна замовити дверцята.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Чехия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 117260739 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | RM Gastro |
| Вага (нетто) | 138 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 900 мм |
| Глубина | 730 мм |
| Кількість комфорок | 4 |
| Мощность | 18 Вт |
| Підключення тип | 400 В |
| Тип | Плити |
| Ширина | 1200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 267 064 ₴


Отправка с 10 июня 2026