Електрична плита SPL 708 E оснащена 4 конфорками. Плита виготовлена з нержавіючої сталі, що робить її стійкою до механічних пошкоджень і легкою у догляді.
Розмір конфорки 300х300 мм та потужність 4х 3 кВт, що дозволяє швидко і рівномірно нагрівати посуд з будь-яким обємом.
Вбудований внутрішній термозахист від перегріву гарантує безпеку використання, запобігаючи можливість пошкодження плити в разі надмірного нагрівання.
Плита призначена для настільного застосування або застосування у "мостовій" системі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Чехия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Производитель | RM Gastro |
| Тип | Плити |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 117260141 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | RM Gastro |
| Вага (нетто) | 78,5 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 730 мм |
| Кількість комфорок | 4 |
| Мощность | 12 кВт |
| Підключення тип | 400 В |
| Ширина | 800 мм |
Информация для заказа
- Цена: 161 278 ₴


Отправка с 08 июня 2026