RM Gastro Плита SPL 704 E

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 117260127
Отправка с 08 июня 202695 380 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електрична плита SPL 704 E оснащена 2 конфорками. Плита виготовлена з нержавіючої сталі, що робить її стійкою до механічних пошкоджень і легкою у догляді.
Кожна конфорка має розмір 300х300 мм та потужність 2х3 кВт, що дозволяє швидко і рівномірно нагрівати посуд будь-якого обєму.
Вбудований внутрішній термозахист від перегріву гарантує безпеку використання, запобігаючи можливість пошкодження плити в разі надмірного нагрівання.
Плита призначена для настільного застосування або використання у "мостовій" системі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Чехия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Тип | Плити |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 117260127 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | RM Gastro |
| Вага (нетто) | 42,3 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 730 мм |
| Кількість комфорок | 2 |
| Мощность | 6 кВт |
| Підключення тип | 400 В |
| Ширина | 400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 95 380 ₴
