RM Gastro Плита SPB 780 G

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 117260389
Отправка с 11 июня 202690 268 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Газова плита SPB 780 G оснащена 4 чавунними конфорками. Плита виготовлена з нержавіючої сталі, що робить її стійкою до механічних пошкоджень і легкою у догляді.
У складі плити розміщені пальники: 3х 6 кВт, 1х 3,5 кВт, що забезпечує швидке та ефективне приготування будь-яких страв.
Чавунні решітки на пальниках дозволяють безпечно розміщувати великі посудини на плиті, забезпечуючи стабільність та комфорт під час приготування.
Розміщується на відкритій знизу нейтральній тумбі, до якої за бажанням можна замовити дверцята.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Чехия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Производитель | RM Gastro |
| Тип | Плити |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 117260389 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | RM Gastro |
| Вага (нетто) | 58,4 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 900 мм |
| Глубина | 730 мм |
| Кількість комфорок | 4 |
| Мощность | 21,5 кВт |
| Підключення тип | газ |
| Ширина | 800 мм |
Информация для заказа
- Цена: 90 268 ₴
